Młodzi Badacze! Jeśli tak jak my, nie możecie doczekać się zajęć pełnych ciekawych doświadczeń i eksperymentów, mamy dla Was specjalną propozycję – Wakacyjny Uniwersytet Młodego Badacza! Już teraz możecie zapisać się na pełne wrażeń i wiedzy wakacyjne Półkolonie. Każdego dnia będą na Was czekać:

  • Warsztaty naukowe prowadzone przez wykładowców
  • Zajęcia sportowe
  • Warsztaty artystyczne
  • Warsztaty z dogoterapii
Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 289 im. Henryka Sienkiewicza w Warszawie ul. Broniewskiego 99 a, 01-876 Warszawa

Wiek uczestników: 6-11 lat

Dwa turnusy: 24.07-28.07; 31.07- 04.08.

Godziny: 7.30-17.00

Cena: 650 zł za turnus

UWAGA: Istnieje możliwość zapisu tylko na poszczególne dni, opłata zostaje wtedy odpowiednio pomniejszona. W celu zapisu na pojedyncze dni prosimy o rejestrację za pomocą poniższego formularza, a następnie kontakt mailowy lub telefoniczny – kontakt@mlodybadacz.edu.pl; 730 783 368

Jak się zapisać? Poniżej znajdziesz Regulamin Półkolonii UMB – zapoznaj się z nim. Akceptacja Regulaminu jest niezbędna do wzięcia udziału w Półkoloniach. Po zapisie na kolonie poprosimy Cię o podpisanie go. Pod Regulaminem znajdziesz przycisk z linkiem do zapisów na każdy turnus. Po wypełnieniu formularza, w ciągu 2 dni roboczych otrzymasz od nas mailowo umowę oraz dane do przelewu.

Miejsca są zajęte? Nic straconego! Zapisz się na naszą listę rezerwową. W przypadku zwolnienia miejsc, będziemy odzywać się do osób z listy rezerwowej zgodnie z kolejnością zapisów.

W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt mailowy kontakt@mlodybadacz.edu.pl lub telefoniczny 730 783 368

 

Nasza kadra

Mateusz Gawryś

Dofinansowano z programu Prozdrowotnych Wakacyjnych Półkolonii Ministerstwa Sportu i Turystyki

X
X